VİDEO KATEGORİLERİ

HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Fen Edebiyat Fakültesi

  Sevgili Gençler,

  2011-2012 eğitim-öğretim yılı başlarken fakültemizi tercih ettiğiniz için hepinizi kutluyor ve hoş geldiniz diyorum.

  Fakültemiz, öğrencilerini tecrübeli akademik kadrosu ve zengin kütüphane imkânlarıyla Türkiye'nin ve dünyanın yarınlarına en iyi şekilde hazırlamak idealiyle hizmet vermektedir. Kurumumuz, dünyadaki çağdaş gelişmeleri yakından takip eden ve kendisini devamlı yenileyen bir anlayışla hareket ederek, öğrencilerimize iyi bir alan bilgisi vermeyi birinci hedefi olarak görmektedir.

  Bunun yanı sıra öğrencilerimizin kültürel, sosyal ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak imkân ve fırsatları temin etmeye kararlıyız. Öğrencilerimizi hazır bilgiyi öğrenerek olduğu gibi kullanan değil; sorgulayan, eleştirebilen ve bilgi üreten bir anlayışla yetiştirme gayreti içindeyiz.

  Türk Dili ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İstatistik, Matematik-Bilgisayar ve Psikoloji bölümlerinden oluşan fakültemiz yalnız kendi bölümlerindeki öğrencilere değil, üniversitemizin diğer fakültelerindeki öğrencilere de temel dersleri okutma hizmetini vermektedir. Fakültemiz Türk Dili ve Edebiyatı ile İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun olan öğrencilerimiz lisansüstü eğitim ve akademik kariyer imkânına sahip bulunmaktadır.

  Fakültemizde okutulan derslerin muhtevası, günümüz toplumunun ihtiyaç ve beklentileri ile dünyadaki en gelişmiş üniversitelerdeki ders programları göz önünde bulundurularak titiz bir dikkatle hazırlanmıştır. Böylece öğrencilerimiz, İstanbul Aydın Üniversitesinin tecrübeli ve sahasında tanınmış öğretim üyelerinden oluşan kadrosuyla aydınlık bir geleceğe yürümektedir.

  Ülkemizin çağdaşlaşması yolunda bizimle yürümeye karar verdiğiniz için sizlere teşekkür eder, en derin sevgilerimle eğitim-öğretim hayatınızda başarılar dilerim.

  Prof.Dr.Şuayip KARAKAŞ
  Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı

  Kategori  Kategori : Üniversite
  Okunma  Okuma : 6013
  Tarih  Ekleme : 30.05.2011, 11:52
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19773860
  87
     

    Son Ziyaret :  25.11.2020 20:12