İstanbul Aydın Üniversitesi Ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi İş Birliğiyle Uluslararası Kariyer Zirvesi

Explanation: İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Uluslararası Öğrenci Merkezi iş birliği ile “Uluslararası Kariyer Zirvesi” gerçekleştirilecek. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan etknilik, dünyanın dört bir yanından ülkemize eğitim almak için gelen öğrenciler ile sektörünün lider firmalarını buluşturacak.
Categorie: ULUSLARARASI
Adding Date: 11.04.2016
Date Valid: 07.07.2020, 12:40
Site: İAÜ - Etkinlik ve Haber Portalı
URL: http://etkinlik.aydin.edu.trhaber_detay.asp?haberID=3320


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde yapılacak etknilikte Elvan Group CEO’su Özmen Genç, THY Yurtiçi Satış Başkanı Halil İbrahim Polat, LC Waikiki Sourcing Sorumlusu GMY Edward David SOUTHALL, Yıldız Holding Yetenek Kazanımı Müdürü Murat Yıldız, Fer Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova farklı konular üzerindeki deneyimlerini paylaşarak gençlere ışık tutmaya çalışacak.


12 Nisan 2016 Salı günü saat 13.00’da başlayacak zirve ile ilgili detaylı bilgilere https://www.facebook.com/events/1682126248720279/  ve https://twitter.com/ICSistanbul adreslerinden ulaşabilirsiniz. Kayıt için  http://www.ibbgenclikmeclisi.com/Formlar/Default.aspx?id=140 adresinden online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.