Dünya Franchise Konseyi Türkiye'de Buluşuyor

Explanation: World Franchise Council-WFC (Dünya Franchise Konseyi) Toplantıları ve Yaklaşık 50 Ülkenin Katılımı ile Gerçekleşecek olan 10.Bayim Olur musun Fuarı Başladı...
Categorie: TOPLANTI
Adding Date: 12.09.2012
Date Valid: 21.10.2020, 05:34
Site: İAÜ - Etkinlik ve Haber Portalı
URL: http://etkinlik.aydin.edu.trhaber_detay.asp?haberID=1266


DÜNYA FRANCHİSE KONSEYİ TÜRKİYE'DE BULUŞUYOR.
 
World Franchise Council-WFC (Dünya Franchise Konseyi) Toplantıları ve Yaklaşık 50 Ülkenin Katılımı ile Gerçekleşen 10.Bayim Olur musun Fuarı Başladı.
 
Dünya Franchise Konseyi, dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri paylaşmak ve deneyim alışverişi sağlamak amacıyla İstanbul’da bir araya geldi. Türkiye ev sahipliğini UFRAD’ın gerçekleştirdiği toplantılar ve fuar birçok dünya markasını buluşturdu.
 
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın himayesinde yapılan ve Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Hong Kong, Macaristan, İtalya, Japonya, Malezya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Portekiz, Singapur, Güney Afrika, İspanya, Hong Brezilya, Kanada, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, İngiltere, ,İsveç, ABD ve Avrupa Franchise Federasyonu kurucu üyelerinin de katıldığı 36. Dünya Franchise Konseyi 12-15 Eylül 2012 tarihleri arasında WOW Otelde gerçekleşen toplantılarda bir araya geldi.
 
13 Eylül 2012 tarihinde saat 12.30 da CNR Fuar Merkezinde yapılacak açılış törenine AB Bakanı Egemen Bağış, Malezya Ekonomi Bakanı Dato Srı İsmail Sabri Bin Yaakob, Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, Istanbul Sanayi Odası Başkanı Tanıl Küçük, UFRAD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın, 50’yi aşkın ülkenin Dernek Başkanları, dünyanın ve ülkemizin önde gelen yatırımcıları ve Franchise markaları katıldı
 
Malezya Ekonomi Bakanı Dato Srı İsmail Sabri Bin Yaakob, Türkiye’den gelecek yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu

Fuar süresinde dünyaca ünlü isimler seminerler verdi. Türkiye'den dünyaya açılıp global olmayı hedefleyen markalara 3 yıldır danışmanlık hizmeti veren Saffron'un YKB Wally Olins, Oxford Üniversitesinde Ülke ve Turizm markalama dersleri vermektedir. Bu  konuda dünyadaki en deneyimli ve saygın isimleri arasında gösterilen Wally etkinlik kapsamında 15 Eylül saat 11.00 de '' Made in Turkey- Türkiye Markası '' konusuyla katılımcılarla buluştu.
 
13 Eylül 2012 akşamı Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenecek Gala Gecesinde, II. UFRAD Franchise Ödülleri sahiplerini buldu, özel şovlarla renklenen gecede tüm uluslararası konuklar, kamu ve özel sektör liderleri, seçkin markalar bir araya geldi.
 
Seminer programı için tıklayın...