HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Engellilere Moral Konseri

    30.03.2011

  İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) ile Elele Çift Engelliler Dayanışma Derneği, engelli aileler ile üniversite öğrencilerini bir araya getirdi...

  Categorie  Kategori : KONSERLER
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 5486

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

                                              ENGELLİLERE MORAL KONSERİ  

       İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) ile Elele Çift Engelliler Dayanışma Derneği, engelli aileler ile üniversite öğrencilerini bir araya getirdi. Küçükçekmece Belediyesi Engelliler Masası’nın katılımıyla düzenlenen konsere, Küçükçekmece ve Bayrampaşa’da yaşayan engelliler müzik performanslarıyla renk kattı.

       Konserde ilk kez bir üniversite ortamı gören engelli vatandaşlar günün popüler şarkılarını hem söyledi hem eğlendi. Üniversitenin Müzik Kulubü Başkanı Mesut TAŞDEMİR, “Hayatın Ritmini Yakalamana Engel Yok!” sloganıyla gerçekleştirdikleri konserin bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyledi. Taşdemir, engelli gençlerin de hayata tutunmalarına yardımcı olmak için desteklerinin devam edeceğini kaydetti. Konsere üniversitedeki engelli öğrenciler de katıldı.

       Elele Çift Engelliler Dayanışma Derneği Dernek Başkanı ve bir engelli babası olan Turgut SONUŞEN,e katkılarından dolayı İAÜ Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa AYDIN’a organizasyondan dolayı teşekkür plaketi verdi.AYDIN’ın konuşması sırasında duygulu anlar yaşandı.

     Müzik Kulubü öğrencileri tarafından organize edilen konserde DJ performansının yanı sıra Türk Halk ve Pop Müziği grupları sahne aldı.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  KONSERLER

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  18791925
  92
     

    Son Ziyaret :  05.12.2019 23:05