HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  İAÜ 24 Kasim Öğretmenler Gününü Kutladi

    24.11.2016

  24 Kasım Öğretmenler Günü, İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin düzenlediği bir törenle kutlandı. Törende İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli ve Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nesrin Kale birer konuşma yaptı.

  Categorie  Kategori : KONFERANS
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 1376

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Rektör Prof. Dr. Yadigar İzmirli konuşmasında Öğretmenler Günü’nün önemine dikkat çekerek, “Sevgi dolu, özverili tüm öğretmenlerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum ifadesinde, tecellisinde bir geleceğin temsilcileri olarak, öğretmenlerimize olan şükran borcumuzu hiçbir zaman layıkıyla ödeyemeyeceğiz. Sizlerin nezdinde bizleri de yetiştiren öğretmenlerimize birkez daha şükran ve minnet duygularımı iletiyorum,” dedi.

   

  Ardından bir konuşma yapan İAÜ  Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nesrin Kale ise yeni nesil öğretmen adaylarının sorumluluklarına dikkat çekerek, “Tüm öğretmenlerimizin ve geleceğin öğretmen adaylarının öğretmenler gününü kutlarım.Öğretmenlik milli bir heyecan, yılmadan çalışma, büyük bir emek, toplumun ve ülkenin geleceği için her türlü fedakarlığı gerektirir. Hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum,” şeklinde konuştu.

   

   

  Haber: Şeyma Çakar (İAHA)

   

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  KONFERANS

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19709807
  104
     

    Son Ziyaret :  21.10.2020 05:57