HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  YENASOFT İAÜ'de

    03.11.2016

  İstanbul Aydın Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Mezun ve Mensupları Derneği 'nin düzenlediği etkinliğe katılan YENASOFT Danışmanı Murat Aksoy etkinliğe katılan öğrencilere Solidwork Simulation hakkında bilgiler verdi.

  Categorie  Kategori : ETKİNLİK
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 729

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Yaklaşık altı buçuk senedir analiz ürünleriyle ilgili danışman olarak çalıştığını belirten Murat Aksoy, Solidwork Simulation hakkında şu bilgileri verdi:

  “Biliyorsunuz teknoloji gelişiyor. Teknoloji geliştikçe bir şeylere erişmek ve uygulamak oldukça kolay hâle geliyor. Bununla beraber kullandığımız ürünler, yazılımlar tabana yayılırken bizim kendimizi ifade edebilmemiz için daha farklı yazılımlara ihtiyacımız oluyor ve bununla da birlikte de yaptığımız tasarımlarla ilgili ya da yaptığımız işlerle ilgili yeni araçlar da karşımıza gelmiş oluyor. Bu yeni araçlar arasında da özellikle mühendislik öğrencileri için söylüyorum. Birçok dersler alıyorsunuz. Bu görmüş olduğunuz yazılımlar mesela, ‘Solidwork Simulation’ bunlardan bir tanesi olacak. Simulation, tam bir çözüm olarak karşımıza çıkmış oluyor.”

   

   

   

  Haber-Fotoğraf: Ömer Durmaz (İAHA)

   

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  ETKİNLİK

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  17334294
  76
     

    Son Ziyaret :  19.06.2018 19:12