HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Yılın En İyi Sağlık Kuruluşu Dentaydın

    13.06.2016

  Uluslararası aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin’in bu yıl 15.’sini düzenlediği ‘Yılın Starları Ödülleri’ İstanbul WOW Hotel’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Dentaydın, yılın en iyi sağlık kuruluşu ödülüne layık görüldü.

  Categorie  Kategori : Diş Hekimliği
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 1486

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  500’e yakın davetlinin katıldığı Yılın Starları Ödül Töreni iş, siyaset, bürokrasi, eğitim ve sanat dünyasından önemli isimleri buluşturdu. Yılın Starları’na ödülleri, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman tarafından verildi.

  İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) adına törene katılan Rektör Prof. Dr. Yadigar İzmirli ve İAÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Zaimoğlu, Dentaydın’ın yılın en iyi sağlık kuruluşu ödülüne değer görülmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

  “DENTAYDIN KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN ÇOK ÖNEMLİ İŞLEVLER İCRA ETTİ”

  İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli Dentaydın’ın tedavi hizmetlerinin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de önemli işlere imza attığını vurgulayarak “Gerçekten böyle bir teveccühe layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Bunun özellikle kamuoyunun verdiği oylarla gerçekleşen bir ödül olması bizler için çok daha büyük önem taşıyor. Dentaydın, kurulduğu günden itibaren hem verdiği tedavi hizmetleriyle hem de sosyal sorumluluk projeleriyle çok önemli işlevler icra etti. Özellikle İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü ile yaptığımız protokol gereği Bahçelievler ve Küçükçekmece’de bugüne kadar 200 bine yakın ilköğretim öğrencisinin diş taramalarını gerçekleştirdik. Bunların içerisinde acil tedaviye ihtiyaç olanları tedavi ettik. Bu anlamda bize bu başarıyı yaşatan Dentaydın yetkililerine, tüm çalışan arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

  “AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEDAVİSİNDE ÇOK YOL ALDIK”

  İAÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Zaimoğlu da ağız ve diş sağlığı tedavisinde iyi bir konuma geldiklerinin altını çizerek “Ödül almaktan çok gururluyuz ve mutluyuz. Bu ödülü de hak ettiğimizi düşünüyoruz. Dentaydın olarak halkımızın ağız ve diş sağlığında koruyucu hekimlikle tedavide çok yol aldık. Gerçekten ağız sağlığı taramalarıyla, yaşlılarımıza ve ilkokul çocuklarımıza hizmet ile iyi bir düzeye geldiğimizi düşünüyorum. Öğrencilerimizin eğitimini iyi bir kalitede tutuyoruz. Misyonumuzla, vizyonumuzla ve kalite değerlerimizle iyi bir noktadayız.” şeklinde konuştu.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  Diş Hekimliği

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19773861
  88
     

    Son Ziyaret :  25.11.2020 20:12