HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


    İAÜ Spor Takımları Türkiye Şampiyonasından 4 Kupa İle Evine Döndü!

      09.05.2016

    İAÜ Spor Takımları Türkiye Şampiyonasından 4 Kupa İle Evine Döndü!

    Categorie  Kategori : SAĞLIK KÜLTÜR SPOR
    Comments  Yorum : 0
    Reading  Okuma : 1113

    Share |

    12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

    Antalya ili ev sahipliğinde yaklaşık 80 Üniversitenin katılımı 09-17 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşen 2015-2016 Koç Spor Fest’te İstanbul Aydın Üniversitesi 5 Spor Takımı, 80 kişilik bir kafile ile Süper Lig de temsil edildi. Zorlu geçen müsabakalar sonunda İAÜ spor takımları müzesine 1 Şampiyonluk, 3 Üçüncülük Kupası olmak üzere toplam da 4 kupa kazandırarak şampiyonayı başarı ile tamamladı.
    Şampiyon olan Voleybol Erkek Takımımız sporcu-öğrencilerin den İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi Emre Şenol, ‘Şampiyonanın En Değerli Oyuncusu’ seçildi. Şenol, en değerli oyuncu ödülünü Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu As Başkanı Sayın Prof. Dr. Atilla Pulur’un elinden aldı.

     

    Teknik ekibi ve sporcu öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.


                                         



     

    İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ FUTBOL TAKIMI 2016

     

    İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ

    KOÇ SPOR FEST KAFİLE LİSTESİ

    2016

     

    İDARECİ: Selin NARLI, Hüseyin ŞAHİN, Ali SARAL

     

    ANTRENÖRLER: Metin UZUN, Tuncay KILIÇ (Futbol), Serkan ARICA, Sinem SULAR  (Bayan Basketbol), Zafer ATAY ( Voleybol Bayan-Erkek) , Ertuğ TUZCUKAYA, Hamdi GÜRGEN ( Basketbol Erkek)


    SPORCU-ÖĞRENCİLER

     

    İAÜ VOLEYBOL BAYAN

     

    NO

    ADI-SOYADI

    FAKÜLTE/ BÖLÜM-PROGRAM


    1

    Şule YETİMOĞLU

    Mimarlık ve Tasarım F./Mimarlık


    2

    Oya YILDIZHAN

    Eğitim F./ İngilizce Öğretmenliği


    3

    Gülşah OLÇAY

    GSF./Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi


    4

    G. Çiçek ÇALIŞKAN

    Eğitim F./ İngilizce Öğretmenliği


    5

    S. Şebnem AKÖZ

    İletişim F./Görsel İletişim Tasarımı


    6

    E. Merve KAPIKIRAN

    GSF./Moda ve Tekstil Tasarım


    7

    Sabriye GÖNÜLKIRMAZ

    İletişim F./ Halkla İlişkiler ve Tanıtım


    8

    Müge ÖRENCİK

    İletişim F./ Görsel İletişim Tasarımı


    9

    Beyza ARICI

    İletişim F./ Televizyon Haberciliği ve Programcılığı


    10

    Cansen ÖRENCİK

    GSF./ Sanat Yönetimi


    11

    Melike NEZİHE YILMAZ

    GSF./Sanat Yönetimi


    12

    Sıla ÇALIŞKAN

    Fen-Edebiyat F./ Sosyoloji


    13

    Özge KARAKIŞ

    İletişim F./Radyo, Televizyon ve Sinema



    14

    Meliha İSMAİLOĞLU

    GSF./Sanat Yönetimi


     

    İAÜ VOLEYBOL ERKEK

     

    NO

    ADI-SOYADI

    FAKÜLTE/ BÖLÜM-PROGRAM

    1

    Özgür Ramis ALİ

    İletişim F./Görsel İletişim Tasarımı

    2

    Orçun ERGÜN

    GSF./Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi

    3

    Onur KURT

    GSF./Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi

    4

    Emre ŞENOL

    İletişim F./ Görsel İletişim Tasarımı

    5

    Ahmet ARSLAN

    GSF./Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi

    6

    Ömer Furkan  DUR

    GSF./Sanat Yönetimi

    7

    M. Boğaçhan ZAMBAK

    GSF./Sanat Yönetimi

    8

    Ertan Debreli

    GSF./Sanat Yönetimi

    9

    Onurcan ÇAKIR

    GSF./Sanat Yönetimi

    10

    Doğukan ULU

    Hukuk Fakültesi/Hukuk

    11

    Kerem YAŞAR

    GSF./Sanat Yönetimi

    12

    Nazım Berk ÖZBEK

    ABMYO/Lojistik

    13

    Yasin AYDIN

    GSF./Sanat Yönetimi

    14

    Marko MATIC

    Fen-Edebiyat F./ Psikoloji

     

    İAÜ BASKETBOL BAYAN

     

    NO

    ADI SOYADI

    FAKÜLTE/ BÖLÜM

    1

    Gizem SEZER

    İletişim F./Görsel İletişim Tasarımı

    2

    Şeyma KUTUN

    ABMYO/ Dış Ticaret

    3

    Deniz AYGÜL

    İletişim F./Televizyon Haberciliği ve Programcılığı

    4

    Selin UZUN

    GSF./ Grafik Tasarım

    5

    Sevgi UZUN

    GSF./ Moda ve Tekstil Tasarım

    6

    Seda DENİZ

    ABMYO/Turizm ve Otel İşletmeciliği

    7

    Melissa SEVİM

    GSF./Grafik Tasarım

    8

    Melis EREN

    İİBF/ Uluslararası Ticaret(İngilizce)

     

    İAÜ BASKETBOL ERKEK

     

    ADI SOYADI

    FAKÜLTE/ BÖLÜM


    İdris BALKAN

    GSF/Sanat Yönetimi


    Batuhan YILMAZ

    GSF./ Sanat Yönetimi


    Ergin GROŞA

    Eğitim F./ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık


    Doğukan TEKFİDAN

    GSF/Sanat Yönetimi


    Yunus Emre SONSIRMA

    İletişim F./ Görsel İletişim Tasarımı


    Mehmet Fırat ALEMDAROĞLU

    İktisadi ve İdari Bilimler F./ Siyaset  Bilimi ve Uluslararası İlişkiler  ( İngilizce )



    Göktürk Gökalp URAL

    GSF./Sanat Yönetimi


    Genco Ozan DİLİK

    İletişim F./ Radyo, Televizyon ve Sinema


    Metehan AKYEL

    GSF./ Sanat Yönetimi


    Mert BAŞDAN

    ABMYO/Dış Ticaret


    Ege ARAR

    GSF./ Grafik Tasarım


    Kartal ÖZMIZRAK

    GSF./Sanat Yönetimi


     

    İAÜ FUTBOL TAKIMI

     

    NO

    ADI-SOYADI

    FAKÜLTE/ BÖLÜM-PROGRAM


    1

    ABDURRAHMANELYESA 
    ABDULGAFFARADEMOĞLU

    GSF./ Grafik Tasarım



    2

    Berat Ali GENÇ

    ABMYO./ Fotoğrafçılık ve Kameramanlık


    3

    İlyas Kubilay YAVUZ

    GSF./Sanat Yönetimi


    4

    Serkan Uğur GÜCEMEN

    GSF./Sanat Yönetimi


    5

    Oğuz ÇETİNKAYA

    GSF./ Grafik Tasarım


    6

    N. Durmuş ÇALİK

    ABMYO/ Fotoğrafçılık ve Kameramanlık


    7

    Recep AKKEMİK

    GSF./ Grafik Tasarım


    8

    Erdi KARTAL

    İletişim f./ Görsel ve İletişim Tasarımı


    9

    Oğulcan Ahmet ERDUL

    GSF./Sanat Yönetimi


    10

    Feyyaz ALIŞ

    GSF./ Sanat Yönetimi


    11

    Merhmet Ali CAN

    ABMYO/ Bilgisayar Programcılığı(UE)


    12

    H. İsmail ERDOĞAN

    ABMYO/ Fotoğrafçılık ve Kameramanlık


    13

    Gökhan ŞENSOY

    ABMYO/ Lojistik


    14

    Emin SOĞUK

    Mühendislik F./ Makine Mühendisliği


    15

    Hüseyin BİLGE

    ABMYO./Fotoğrafçılık ve Kameramanlık


    16

    Metin ÇALIŞKAN

    GSF./Sanat Yönetimi


    17

    Fatih DALGIÇ

    ABMYO/ Fotoğrafçılık ve Kameramanlık


    18

    Naci BAYRAKTAROĞLU

    ABMYO./ Fotoğrafçılık ve Kameramanlık


    19

    Gür Ege GÜREL

    ABMYO/ İş Sağlığı ve Güvenliği(UE)


    20

    Bülent SAĞLAM

    GSF./Sanat Yönetimi


    21

    Metehan YATKIN

    İletişim F./ Halkla İlişkiler ve Tanıtım


    22

    Coşkun AKYİL

    GSF./Sanat Yönetimi


     

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    IAU Sports Teams Returned Home with Four Cups from Turkish Championship

     

    Istanbul Aydin University was represented at Super League by five sports team with 80 athletes at 2015-2016 Koc Sports Fest on May 9-17, 2016 in Antalya. IAU sports teams took total of four cups, one first place and three third place, home.

    Emre Senol, Voleyball Men’s team, has won “ The Most Valuable Player of the Championship” award and received the award from the president of Turkish University Sports Federation, Dr. Atilla Pulur, Ph.D.

     

    ISTANBUL AYDIN UNIVERSITY

    KOC SPORT FEST 2016

    TEAM LIST

    DIRECTORS: Selin NARLI, Hüseyin ŞAHİN, Ali SARAL

    TRAINERS: Metin UZUN, Tuncay KILIÇ (Football), Serkan ARICA, Sinem SULAR  ( Women’s Basketball), Zafer ATAY ( Women’s – Men’s Volleyball) , Ertuğ TUZCUKAYA, Hamdi GÜRGEN ( Men’s Basketball)

    Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

    SAĞLIK KÜLTÜR SPOR

    En Çok Okunanlar




    Toplam Ziyaretçi : 
    Aktif Ziyaretçi : 

    16314944
    68
       

      Son Ziyaret :  19.10.2017 08:14