HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  KADIN KANSERLERİ FARKINDALIĞI

    15.05.2016

  KADIN KANSERLERİ FARKINDALIĞI

  Categorie  Kategori : SOSYAL SORUMLULUK
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 1279

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Sağlık Bakanlığı Kanser Daire Başkanlğı ile Avrupa Jinekoloji onkoloji Derneği'nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu ''Kadın Kanserlerine Dikkat Çekmek ve Farkındalık Yaratmak Etkinliği'' 15 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 

  Etkinlik kapsamında  bir grup aktivist Avrupa’nın değişik bölgelerinden Viyana'da buluşup bisikletleri ile İstanbul'a doğru yola çıkarken bir grup aktivistte Anadolu'nun değişik bölgelerinden Ankara'da buluşarak İstanbul'a doğru harekete geçtiler. 4-5 günlük yolculuk sonunda her iki grup 15 Mayıs günü İstanbul boğaz köprüsünde buluştular.

  Birçok Sivil Toplum Kuruluşunun ve Kanser gönüllüsünün destek verdiği etkinliğe üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Programı öğretim görevlisi Heybet Aslanoğlu'nun gözetiminde 70 kişinin katılımı ile destek verilmiştir.

  Çok renkli görüntülere sahne olan etkinlikte Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Fatih Belediye Başkanı Sn.Mustafa Demir ve Sağlık Bakanlığı Kanser Daire Başkanı öğrencilerimizle resim çekerek hocamızı ve öğrencilerimizi etkinliğe verdikleri destek için teşekkür etti.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  SOSYAL SORUMLULUK

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  18987357
  77
     

    Son Ziyaret :  24.02.2020 06:06