HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


    Türkiye Geneli YGS Sınavı Sonuçları Açıklandı.

      12.02.2016

    Türkiye Geneli YGS Sınavı 12-13 Şubat 2016'da yapıldı.

    Categorie  Kategori : DUYURU
    Comments  Yorum : 0
    Reading  Okuma : 182185

    Share |

    12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

    Untitled Document

    İstanbul Aydın Üniversitesi sponsorluğunda her yıl yapılan “Türkiye Geneli YGS” sınavı bu yıl 12-13 Şubat 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi.

    İstanbul Aydın Üniversitesi’nin her yıl düzenlediği, bu yıl 12-13 Şubat’ta yapılan, Türkiye Geneli YGS denemesinin sonuçları için tıklayınız.

    Türkiye Geneli YGS sonuç listelerinde öğrencilerinizin ve kurumunuzun sonuçlarını göremiyorsanız bunun nedenleri şu şekilde olabilir;

    Aşağıda yazılı olan durumda olan öğrencilerinizin sonuçlarını listede ve karnede göremeyeceksiniz.

    1.    Optiğe kodlamayı renkli kalem ile yapılması, kodlamaların düzgün yapılmaması, yuvarlakların tam doldurulması, yuvarlakların taşırılarak kodlanması, ve x şeklinde kodlanması.
    2.    Okutma şeritlerinin yırtılması, karalanması, okutma çizgilerinin üst kısmına öğretmen arkadaşların paraf atması, kurumda daha önce optiklerin okutulup tahrip olması.
    3.    Ad Soyad ve TC Kimlik numaranın kodlanmaması ve farklı isimlerde kodlanması, ya da ad soyad kısmıına birkaç harf kodlaması.
    4.    Tarafımıza optiklerin gönderiminde kurumların kargo gönderimine dikkat etmeden kargolarının gönderilmesi. (kargoların yıpranmış ve yırtılmış olması).
    5.    Fotokopi optik (renkli ve siyah beyaz) ve kurumlara gönderilen optiklerin dışında başka bir kurumun optiğinin kullanılması, geçmiş yıllara ait İAÜ optiklerinin kullanılması.

    Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

    DUYURU

    En Çok Okunanlar
    Toplam Ziyaretçi : 
    Aktif Ziyaretçi : 

    17828758
    47
       

      Son Ziyaret :  20.11.2018 17:23