HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Celal TOPRAK İle Ekonomi Muhabirliği Söyleşisi

    12.05.2011

  13.05.2011 - Gazetecilik Kulübü

  Categorie  Kategori : KULÜPLER
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 3873

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Yıl boyunca çok sayıda etkinlik düzenleyen İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecilik Kulübü’nün son konukları Köşe yazarı Doğan HIZLAN ile EMD Başkanı Celal TOPRAK oldu.

  TGC Başkan Yardımcısı Turgay OLCAYTO, Bersay Communication Group Başkanı Ali SAYDAM, Köşeyazarı Ayşe ALTAN gibi medya dünyasından çok sayıda ünlü ismi konuk eden Yrd. Doç. Dr. Müge DEMİR’in Başkanlığındaki Gazetecilik Kulübü düzenlediği iki söyleşiyle 2010-11 öğrenim dönemindeki etkinlikleri bitirdi.

  Meslek hayatı boyunca yaşadıklarını, anektodlarla İletişim Fakültesi öğrencilerine aktaran Doğan HIZLAN öğrencilere meslek hayatlarında karşılaşabilecekleri zorluklardan söz etti. HIZLAN, çok okumalarını ve yılmadan kendilerini kanıtlamak için donanım sahibi olmaları gerektiğini öğütledi.

  Ekonomi Muhabirleri Derneği Başkanı Celal TOPRAK ise internetin, gazeteciliğin sonunu getirmeyeceğine aksine kağıt maliyetlerinin sona ermesinden dolayı gazetecilerin mali şartlarının düzeleceğine inandığını söyledi. Zaman zaman ekonomi muhabirlerinin isimlerinin bazı malipülasyonlara karıştırılmak istendiğini belirten EMD Başkanı TOPRAK, bu tür olayların yaşanmaması için çok ciddi yaptırımlar uyguladıklarını belirtti.

  12 Mayıs Perşembe 14:00'te Mavi Salon'da Gerçekleştirilmiştir.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  KULÜPLER

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19483086
  74
     

    Son Ziyaret :  08.08.2020 00:30