HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  BASEV Kadın Platformu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Basım ve Yayın Teknolojileri Programı ev sahipliğinde bir araya geldi.

    28.01.2016

  BASEV Kadın Platformu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Basım ve Yayın Teknolojileri Programı ev sahipliğinde bir araya geldi.BASEV (Basım Sanayi Eğitim Vakfı) Kadın Platformu 2016 yılı ilk toplantısını İstanbul Aydın Üniversitesi’nde gerçekleştirdi.

  Categorie  Kategori : SOSYAL SORUMLULUK
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 1672

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  BASEV Kadın Platformu, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Basım ve Yayın Teknolojileri Programı ev sahipliğinde bir araya geldi. BASEV (Basım Sanayi Eğitim Vakfı) Kadın Platformu 2016 yılı ilk toplantısını İstanbul Aydın Üniversitesi’nde gerçekleştirdi.

  Toplantıda açılış konuşmasını Ekol Ofset Şirket Ortağı ve BASEV Kadın Platformu kurucularından Sn. Ülkü BÜYÜKGÖNENÇ yaptı.


  BASEV Onursal Başkanı Sn. Aysan ŞAKAR, BASEV Yüksek Danışma Kurulu ile Kadın Platformu arasındaki işbirliğinin sektör açısından ne denli önemli olduğunu anlattı.


  BASEV Mütevelli Heyet üyesi ve Kadın Platformu Başkanı Sn. Fatma APAYDIN, platform içinde yer alan proje temsilcilerinin başarılarından ve gelecekteki projelerden bahsetti.

  BASEV Kadın Platformu üyesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Öğr. Gör. Özgül YAMAN da, Üniversiteler ve Meslek Liselerinin sektörün gelişiminde üstlendiği eğitici role değindi.     


  BASEV Kadın Platformu;

  BASEV Kadın Platformu, 2009 yılında Basım Sanayii’nde şirket sahibi olan 7 kadın tarafından kuruldu. 40 aktif üyeli platformun kuruluş amacı, sektördeki iş sahibi veya üst düzey yönetici kadınları bir araya getirip, kadın enerjisini ve pozitif gücünü kullanarak Basım Sanayi Eğitim Vakfı’nı destekleyici faaliyetler gerçekleştirmek.        


  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  SOSYAL SORUMLULUK

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  18987353
  73
     

    Son Ziyaret :  24.02.2020 06:06