HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Serdar Gökalp İAÜ'de

    25.12.2014

  İstanbul Aydın Üniversitesi Reklamcılık Kulübü tarafından gerçekleştirilen söyleşiye Best Fm'in 'Serdar Yayında' isimli program yapımcısı ve komedyen Serdar Gökalp katıldı. Gerçekleştirilen söyleşide meslek hayatıyla ilgili başından geçen ilginç olayları anlatan Gökalp, öğrencilere neşeli dakikalar yaşattı.

  Categorie  Kategori : KULÜPLER
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 1783

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Üniversitelerde panellere katılmanın her zaman heyecan verici olduğunu söyleyen Gökalp,

  “Gösterilere gittiğimde çok rahat olurum, ancak üniversiteler benim için bir başkadır, geceleri uyuyamam. Belki de ilk kez bir üniversitede sahneye çıktığım içindir,” şeklinde konuştu.

   

  Konuşmasında internetin önemine de dikkat çeken Serdar Gökalp, internetin çağın icadı olduğunu belirterek  sözlerini şöyle sürdürdü:

  “Eskiden bir ödevi yapmak için bir buçuk haftamızı kütüphanede geçirirdik. Şimdi iki saatte internet sayesinde her şey elinin altında. Geçmişte böyle bir şey olacağını söyleseler asla inanmazdım. Şimdi neredeyse her işimi telefonla hallediyorum.”

   

  Teknolojiyle birlikte jenerasyonun da değiştiğini ifade eden Gökalp, “Eskiden güldüklerimize artık genç nesil gülmüyor. Çünkü o zamanları yaşamadılar. Teknolojiyle birlikte jenerasyon da değişti,” dedi.

   

  Radyoculuğun zor bir meslek olduğunu söyleyen Gökalp, “Bizim meslek ölümle yaşam arasındaki ince bir çizgi gibi. Herkes  iki saatlik bir yayının yapılmasının çok kolay olduğunu düşünüyor. Ancak ben o iki saati iyi bir şelide doldurmak için diğer zamanlarda araştırmalar yapıyorum . Siz de eğer bu mesleği yapacaksanız kendi kafanızdaki adamların hayatını anlatmanız lazım,” ifadelerini kullandı.

   

   Haber-Fotoğraf: Ayten Abbaslı( İAHA)

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  KULÜPLER

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19483058
  67
     

    Son Ziyaret :  08.08.2020 00:23