HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Gazetecilik Kulübü'nün Chp Ziyareti

    11.05.2011

  İAÜ Gazetecilik Kulübü, Kumburgaz'daki Artemis Marin Princess Hotel'de Yeni Arayışlar Girişimi'nin gerçekleştirdiği panelde CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran

  Categorie  Kategori : KULÜPLER
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 3415

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İAÜ Gazetecilik Kulübü, Kumburgaz’daki Artemis Marin Princess Hotel'de Yeni Arayışlar Girişimi'nin gerçekleştirildiği panelde CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ile bir araya geldi.

  İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Müge Demir'in başkanlığındaki "Gazetecilik Kulübü" öğrencileri CHP Genel Baskan Yardımcısı Umut Oran ile bir araya gelip gündemi tartıştılar. Seçimlerle ilgili calışmaları konusunda sorular soran gazeteci adayları, CHP Başkan Yardımcısı Oran’dan gelecek planları hakkında bilgi aldı.

  Oran, Ögrencilere yaptığı açıklamada, AKP ile kendi aralarında ekonomik modele ilişkin temel farklılıklar olduğunu rakamlarla anlattı. Kadınların ve genç işsizlerin iş alanına dahil edilmesi için çalıştıklarını söyleyen Umut Oran, istihdam üzerinde kamu maliyetlerini aşağıya çekeceklerini kaydetti. Rekabetci bir iş dünyasıyla ekonomiyi büyütmek, vergi muafıyetleriyle sektorel ve bölgesel calışma yapacaklarını vurguladı.

  Geleceğin gazeteci adayları olarak öğrencilerinin teoriyle pratiği birleştirmesi amacıyla bu tür etkinliklere katıldıklarını söyleyen Yrd.Doç.Dr.Demir, okul içinde ve dışındaki sosyal etkinliklerle kulüp ögrencilerinin mesleklerini icra etmeye basladıklarını belirtti.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  KULÜPLER

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19483051
  64
     

    Son Ziyaret :  08.08.2020 00:20