HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Haydi Hayatı Kucakla -Yaşam Becerileri Eğitimi Projesi

    21.01.2016

  Haydi Hayatı Kucakla -Yaşam Becerileri Eğitimi Projesi

  Categorie  Kategori : PROJE
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2530

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İstanbul’da çocuklar ile gençlerin otonom bireyler olarak gelişmelerini sağlayarak koruyucu bir çevre oluşturmalarını hedefleyen “Haydi Hayatı Kucakla, Yaşam Becerileri Eğitimi” adlı projede eğiticilerin eğitimi tamamlandı. Projeyle, İstanbul’da sosyal bütünleşme ve toplum sağlığı alanında iyileşmeye katkı sağlanması hedefleniyor.

  1 yıl süreli projede çocuklar ile gençlerde yaşam becerileri yetkinliğinin gelişimini sağlayacak eğitimin nasıl verileceği öğretiliyor.

  Çocuklar ile gençlerde yaşam becerileri yetkinliğinin sadece bilgi düzeyinde değil, beceri ve yeterlilik düzeyinde davranış değişikliğine yol açabilecek şekilde yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi hedefleniyor.

  İstanbul Valiliği’nin koordine ettiği ve 22 ilçede gerçekleştirilen İstanbul Kalkınma Ajansı destekli eğitmenlerin eğitimi projesinin akademik desteği İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından sağlanıyor.

  Eğitmenlerin eğitimi Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu Esenler, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde eş zamanlı gerçekleştirildi.

   

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  PROJE

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19377051
  55
     

    Son Ziyaret :  12.07.2020 06:45