HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  27.Genç İletişimciler Ödülü

    16.12.2015

  Aydın Doğan Vakfı’nın nitelikli medya çalışanı ve yöneticisi yetişmesine katkı sağlamak amacıyla üniversitelerin İletişim Fakültelerinde öğrenim gören lisans öğrencilerine yönelik düzenlediği 27. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye girenlere, düzenlenen törenle ödülleri dağıtıldı.

  Categorie  Kategori : İAÜ'DE BU HAFTA
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 1493

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Ödül törenindeki konuşmasında öğrencilere tavsiyelerde bulunan Aydın Doğan Vakfı, Doğan Online ve Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, "Attığınız her tweette, yaptığınız her haberde, sunduğunuz her programda, hazırladığınız her reklam kampanyasında samimi olun, adil olun, gerçek olun." dedi.

  40 üniversitenin iletişim fakültelerinden yazılı, görsel, işitsel, reklam, halkla İlişkiler ve internet yayıncılığı dallarında bin 93 öğrencinin 925 çalışma ile katıldığı yarışmada, 20 üniversitenin 105 öğrenci, 62 projeyle ödüle değer bulundu. Lisans öğrencilerinin 2014-2015 ders yılında yaptıkları çalışmalarla katıldıkları yarışmanın ödül töreni, Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul yerleşkesinde düzenlendi.

  Aydın Doğan Vakfı, 27. Genç İletişimciler Yarışması'nda İstanbul Aydın Üniversitesi'ne 3 ödül verildi...

  İAHA Muhabiri (İstanbul Aydın Haber Ajansı) Cemal Kaçan; Spor Dalında BİRİNCİLİK Ödülü, İsa Örken; Haber Araştırmalarında İKİNCİLİK Ödülü ve Röportaj dalında da ÜÇÜNCÜLÜK Ödülü kazandılar...
  İsa Örken, haber ve Haber Araştırma dalında 'Bir Suriyeli Dilenciydim’, haberiyle ikincilik, Röportaj dalında 'Türk Basınında Tutkulu Bir Direnişin Öyküsü’ röportajıyla da üçüncülük aldı. Cemal Kaçan da, Spor dalında 'Görmemek Futbol Sevdasına Engel Değil’ haberiyle birincilik ödülüne layık görüldü.

  İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Hülya Yenğin, Yrd. Doç. Dr. Olcay Uçak, İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin değerli ürünlerinden GÖZ Dergisi'nin Yazı İşleri Müdürü Semra Dursun ve öğrenciler de bu mutluluğun haklı gururunu yaşadılar...

  Haber: Sibel Doğu ( İAHA )

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  İAÜ'DE BU HAFTA

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19645168
  23
     

    Son Ziyaret :  25.09.2020 05:35