HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Harvard Üniversitesi ile İşbirliği

    29.05.2015

  İstanbul Aydın Universitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın Boston ziyareti kapsamında Harvard Humanitarian Initiative Direktörü Michael VanRooyen ve ekibi ile bir araya gelerek bir süredir İstanbul Aydın Üniversitesi ile planlanan çalışmaların ne aşamada olduklarını değerlendirdi.

  Categorie  Kategori : İŞBİRLİKLERİMİZ
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2583

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İnsani yardım, İnsan hakları hukuku ve benzer konularda araştırma kürsüsü, konferans ve eğitimler planlayan İAÜ ve Harvard Üniversite yeni akademik yılda projelerin hayata geçeceğini belirtti.

  Harvard Üniversitesi ile ilk aşamada bölgemizdeki sorunların insani boyutlarının tartışılacağı bir konferans ve sonrasında bölgedeki STK’ların eğitim alabileceği ortak bir program oluşturmaya başladıklarını belirtti.  Istanbul Aydın University President Dr. Mustafa Aydın met with Harvard Humanitarian Initiative Director Michael VanRooyen and his team to evaluate the progress of the projects planned to be conducted by both universities.

  Planning to establish research chairs, conferences and training programs in humanitarian aid, human rights law and related issues both universities said that all the projects will be put into use during the new academic year.

  It is decided to organize a conference to discuss the humanitarian aspects of what’s going on in the region followed by a joint training program designed for NGOs in the region.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  İŞBİRLİKLERİMİZ

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19074496
  102
     

    Son Ziyaret :  03.04.2020 11:57