HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  İstanbul Aydın Üniversitesi Northeastern Üniversitesi ile işbirliği anlaşması imzaladı.

    27.05.2015

  İstanbul Aydin Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Heyeti ile birlikte 25 Mayıs 2015 tarihinde ABD’nin Boston şehrinde bulunan Northeastern Üniversitesi’ni ziyaret etti.

  Categorie  Kategori : İŞBİRLİKLERİMİZ
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2141

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  IAU Heyetini ağırlayan Northeastern Üniversitesi Middle East Center Co-Director’u Prof. Dr. Dov Waxman ve Doç. Dr. Berna TURAM, IAU Heyetine Northeastern Üniversitesi’ni ve Merkezlerini tanıtarak çok kapsamlı görüşme gerçekleştirdiler.

  IAU, ABD’nin en prestijli ve köklü üniversitelerinden biri olan Northeastern Üniversitesi ile IAU Tevekkül Karman Global Barış ve Demokrasi Merkezi aracılığıyla ortak konferans, ortak yaz gençlik kampı, yayımlar ve projeleri içeren iş birliği protokolünü imzaladı.

  Bu protokolü imzalayarak, IAU ve NEU gelecekte de büyüyerek devam edecek olan öğrenci değişimi, kısa dönem uluslararası programlar ve dahası iş birlikleri için ilk adımı atmış oldular.    Istanbul Aydin University has signed a collaboration protocol with Northeastern University

  Istanbul Aydın University President Dr. Mustafa Aydin and his delegation visited Northeastern University in Boston on May 25,2015.
  Northeastern University Middle East Center Co-Director Prof. Dr. Dov WAXMAN and Assoc. Prof. Dr. Berna TURAM hosted IAU Delegation and gave detailed information about Northeastern University and its Center.

  IAU has signed a collaboration protocol that includes joint conference, joint summer youth camp, publications and projects through IAU Tawakkol Karman Global Peace and Democracy Center intending to continue its activities with Northeastern University, one of the most prestigious and well-established universities of USA.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  İŞBİRLİKLERİMİZ

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19373226
  64
     

    Son Ziyaret :  11.07.2020 07:12