HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Fresenius Medical Care İle İşbirliği

    17.04.2014

  İstanbul Aydın Üniversitesi, Fresenius Medical Care ile bir işbirliği protokolü imzalamıştır.

  Categorie  Kategori : İŞBİRLİKLERİMİZ
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2312

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İlk öğrencilerini 2014-2015 akademik yılında alacak olan İ.A.Ü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Diyaliz Bölümü, öğrencilerimizin eğitimlerini uluslararası standartlarda desteklemek ve mezuniyet sonrası istihdamlarını sağlayabilmek amacıyla sektörün önde gelen firmalarından Fresenius Medical Care ile bir işbirliği protokolü imzalamıştır.

  Bu anlaşma kapsamında Fresenius Medical Care; eğitim için ihtiyaç duyulan teknik ekipman desteğinin sağlanması, FHM’nin yurt çapındaki 57 merkezinde öğrencilerin hemodiyaliz cihazlarının kullanımına ilişkin becerilerinin uygulama imkanı sağlanarak geliştirilmesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere hizmet karşılığı burs verilmesi ve en az 10 (on) öğrenciyi mezuniyetlerini takip eden yıl içerisinde istihdam etmeyi taahhüt etmiştir. Bu anlamda firma, öğrencilerimizin eğitimini desteklemek amacıyla yüksekokulumuza iki adet Hemodiyaliz Cihazı ve çeşitli eğitim enstrümanları hibe etmiştir.

  Eğitim öğretim yılının başında gerçekleştirilecek olan eğitim semineri ile, Fresenius MedicalCare Türkiye Direktörlüğü Öğrencilerimizi burs koşulları, mezuniyet sonrası istihdam şartları, sektörün çalışma koşulları gibi konularda bilgilendirecektir. Belirli sürelerle tekrarlanan ve sektörün önde gelen isimlerinin katılımı ile gerçekleştirilecek olan bu seminerler ile öğrencilerimizin mesleğe hazırlıkları sağlanacaktır.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  İŞBİRLİKLERİMİZ

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19074228
  27
     

    Son Ziyaret :  03.04.2020 10:26