HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Ekofest'14

    14.04.2014

  İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Çevre ve Doğa Festivali.

  Categorie  Kategori : KULÜPLER
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 3121

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İstanbul Aydın Üniversitesi (ÇevSür) Çevre ve Sürdürülebilir Kampüs Kulübü'nün gerçekleştirdiği “Ekofest'14” ekoloji festivali Florya Yerleşkesi'nde gerçekleşti.

  “Doğa, İnsan ve Makine Arasındaki Uyumla, Sürdürülebilir Bir Dünya'ya...” sloganıyla yola çıkan İstanbul Aydın Üniversitesi Çevre ve Sürdürülebilir Kampüs Kulübü, üretimden tasarıma, gıdadan enerjiye yaşamın her alanında çevre bilincini, doğa dostu ve sürdürülebilir yaşam kültürünü, ses getiren yaratıcı etkinlikler aracılığıyla genç nesillere tanıtmayı amaçlıyor. Bu amaçla “ekofest'14” adıyla iki gün boyunca ekoloji festivaline ev sahipliği yapan İstanbul Aydın Üniversitesi, etkinlik çerçevesinde Mikdat Kadıoğlu, Uygur Özesmi, Çelik Erengezgin ve Mehmet Ayter'in katılımıyla “Sürdürülebilirlik”, “Ekolojik Gelecek” ve “İklim Değişikliği” konulu seminerler gerçekleştirdi.

  “Ekofest'14”, parkour ve upcycle atölyeleri, Entelköy Efeköy'e Karşı film gösterimi, yenilenebilir enerji atölyeleri, sürdürülebilirlik oyunları gibi etkinlikler ve konserin ardından sona erdi.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  KULÜPLER

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19483008
  55
     

    Son Ziyaret :  08.08.2020 00:08