HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Exchange Öğrenciler ile Haftasonu Kahvaltısı

    13.03.2014

  İstanbul Aydin Üniversitesi Uluslararası Akademik İlişkiler Koordinatörlüğü ve Uluslararası Öğrenci ve Personel İşleri Koordinatörlüğü Değişim Öğrencileriyle Kahvaltıda Buluştu.

  Categorie  Kategori : ULUSLARARASI
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2158

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İstanbul Aydın Üniversitesinin gelenekselleşen ‘Değişim Öğrencileriyle Hafta Sonu Kahvaltısı’ etkinliği bu sömestr da gerçekleşti. İstanbul Aydın Üniversitesi Uluslararası Akademik İlişkiler Koordinatörü Gürkan DONAT, Uluslararası Öğrenci ve Personel İşleri Koordinatörü Ebru AYTANÇ’ın da bulunduğu kahvaltı da, Kwandong Üniversitesi (Güney Kore), KoreaTech Üniversitesi (Güney Kore) ve Mercy College (ABD) ‘den gelen değişim öğrencileriyle keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi.

  Uluslararası alanda Türkiye’nin güçlü üniversitelerinden olan İstanbul Aydın Üniversitesi, yaklaşık iki saat süren etkinliklerinde farklı ülke ve kültürlerden gelen öğrencilerinin sorunları ve istekleri ile birebir ilgilendiler. İstanbul Aydın Üniversitesi'nde eğitim öğretim sürdüren 72 farklı ülkeden toplam 1044 öğrencinin kendi ülkelerinde gelenekselleşen özel günlerin İstanbul Aydın Üniversitesi'nde de kendilerini evlerinde hissetmeleri için hazırlanan etkinlikleri yürüten ve etkinliklerin Koordinatörlüğünü sürdüren Ebru AYTANÇ, Güney Kore’den ve Amerika’dan ülkemize gelen öğrencilerin de kendi ülkelerinin özel gün kutlaması ile ilgili bir program yapması konusunda görüştü. Öğrencilerin oldukça heyecanla karşıladıkları bu etkinlik duyurusu ve kahvaltı herkesi memnun etti.

  Etkinlik sonunda değişim programıyla gelen öğrenciler Aqua Florya Akvaryumu ziyaret ederek güzel bir hafta sonu geçirdi.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  ULUSLARARASI

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19214539
  187
     

    Son Ziyaret :  27.05.2020 10:11