HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Hayata Sağlıkla Gülümsetiyoruz

    01.02.2014

  Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda Toplum Bilinci Yaratmalıyız.

  Categorie  Kategori : Diş Hekimliği
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2742

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin Florya Yerleşkesi'nde faaliyete geçen Dentaydın Diş Hastanesi, Aqua Florya, Armoni Park ve Star City alışveriş merkezlerinde toplumu bilinçlendirme etkinlikleri düzenledi.

  Bahçelievler ve Florya’da, SGK anlaşmalı olarak diş tedavi hizmeti sunan İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Dentaydın Diş Hastanesi, 01-09 Şubat 2014 tarihleri arasında Aqua Florya, Armoni Park ve Star City alışveriş merkezlerinde eğitimli hasta temsilcilerinin yer aldığı uzman kadrosuyla çocuklar başta olmak üzere bilgilendirme etkinliği düzenliyor.

  Diş hekimliğinin tüm anabilim dallarında sıklıkla karşılaşılan hastalıkların ve tedavi yöntemlerinin bulunduğu resim sergisinde ağız ve diş sağlığı konusunda uzmanlar tarafında bilgilendirmeler yapılıyor. Diş sağlığı ile ilgili görsel çalışmaların sergilendiği stantlarda, özel diş maskotları ve balon süslemeleri ile çocukların diş hekimi korkusunu yenmeye yönelik eğlenceli sunumlar ve bilgilendirici videolar gösteriliyor.  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  Diş Hekimliği

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19234649
  77
     

    Son Ziyaret :  02.06.2020 05:14