HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Marmara Üniversitesi'ne AB Proje Eğitimi

    07.01.2014

  Marmara Üniversitesi, Avrupa Birliği Proje Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe, İstanbul Aydın Üniversitesi, Avrupa Birliği Projeleri Uzmanı Özden Timurlenk ÇELİK eğitmen olarak davet edildi.

  Categorie  Kategori : AFAM
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2683

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Marmara Üniversite’ne AB Proje Eğitimi

  Marmara Üniversitesi, Avrupa Birliği Proje Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe, İstanbul Aydın Üniversitesi, Avrupa Birliği Projeleri Uzmanı Özden Timurlenk ÇELİK eğitmen olarak davet edildi. Avrupa Birliği Projelerinden bahseden Sayın ÇELİK, özellikle gençlerin rahatlıkla yararlanacakları ve gençlere yönelik farkındalık yaratacak programlar içeren Ulusal Ajansın Gençlik Programını detaylarıyla paylaştı. Bunların yanı sıra gençlerin yararlanabileceği AB ve kalkınma ajansı programları, Erasmus Programı, akademik burslar, yüksek lisans ve doktora imkanları da paylaşıldı.


  Ulusal Ajans Programlarının birçoğunda hem yararlanıcı hemde uygulayıcı olarak bulunan ÇELİK, kendi tecrübeleri ve proje deneyimlerini paylaşarak gençlere proje yazma ve yürütme konusundaki püf noktaları anlattı.

  Sadece Kulüp üyelerinin değil, farklı fakülte ve bölümlerden katılan öğrencilerle proje fikirleri tartışıldı. Gençlerinde katılımıyla ortaya çıkan fikirlerin nasıl projeleştirileceği ve sürdürülebilirliğinin nasıl sağlanacağı detaylarıyla paylaşıldı. Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören eğitim sonunda, Özden Timurlenk ÇELİK’e katkılarından ötürü teşekkür belgesi takdim edildi.  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  AFAM

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19626022
  42
     

    Son Ziyaret :  18.09.2020 22:32