HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Optisyenlik Programı ISOF2013'e Katıldı

    26.12.2013

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bu yıl ilk defa düzenlenen ISOF2013 Optisk ve Oftalmolojik Ürünler fuarında İstanbul Aydın Üniversitesi'ni temsil etti.

  Categorie  Kategori : FUAR
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2892

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  OPTİSYENLİK PROGRAMI ISOF2013’e KATILDI

  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bu yıl ilk defa düzenlenen ISOF2013 Optisk ve Oftalmolojik Ürünler fuarında İstanbul Aydın Üniversitesi'ni temsil etti. 26-29 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleşen fuarda İstanbul Aydın Üniversitesi katılımcılara ve sektör temsilcilerine tanıtılarak üniversitemiz hakkında bilgilendirme yapıldı. ISOF2013 fuarında üniversitemiz adına akademik personel olarak SHMYO Müdürü Prof.Dr.Bülent TEKİNSOY, SHMYO Müdür Yrd. ve Optisyenlik Program Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin Ozan TEKİN, Öğr.Gör. Hasan DURMUŞ ,Öğr. Gör. Turgut ÇAKAR ve Optisyenlik programı 1. Ve 2. sınıf öğrencileri katıldı. Özellikle yabancı uyruklu katılımcılar tarafından büyük ilgi gören İstanbul Aydın Üniversitesi standı, sektör temsilcileri ve SİVİL Toplum Kuruluşlarının da yakın ilgisi ile karşılandı. Üniversitemiz Optisyenlik Programı öğrencileri de 4 gün boyunca fuar etkinliğine katılarak sektördeki gelişmeler, yenilikler ve yeni kullanılan teknolojiler hakkında incelemelerde bulunarak birçok cihazı ilk defa kullandı.

  Ayrıca SHMYO Müdür Yrd. ve Optisyenlik Program Başkanı Öğr. Gör. Hüseyin Ozan TEKİN bir çok kuruluş ve sektör temsilcileri ile planlamalar yaparak 2013-2014 öğretim yılının bahar döneminden itibaren bu şirket ve sektör temsilcilerinin üniversitemizde Optisyenlik Programı öğrencileri için bir dizi eğitim ve öğretim etkinlikleri yapması konusunda ön anlaşma yaptı.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  FUAR

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  18894411
  41
     

    Son Ziyaret :  19.01.2020 22:25