HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Siyaset Akademisi-4 Kapanış

    27.04.2013

  18 MAYIS 2013 "2014 YEREL SEÇİMLERİNE DOĞRU"

  Categorie  Kategori : TAM
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2509

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SİYASET AKADEMİSİ 4
   “TÜRKİYE’NİN DEMOKRATİKLEŞME SÜRECİNİ” ELE ALDI

  İstanbul Aydın Üniversitesi ’nin Bu Yıl Beşincisini Düzenlediği“ Siyaset Akademisi” ilk hafta Türkiye’de Siyasi İletişimi tartıştı.

  İstanbul Aydın Üniversitesi Türkiye Araştırmaları Merkezinin gelenekselleşen Siyaset Akademisi serisinden beşincisi olan "Siyaset Akademisi-4"  ilk haftasında Türkiye Araştırmaları Merkezi (TAM) Başkanı Zeynep Banu Dalaman’ın moderatörlüğünde Siyasal İletişim konusunda birbirinden önemli isimleri bir araya getirdi.


  1. Hafta Devamı için tıklayın...


  İstanbul Aydın Üniversitesi Türkiye Araştırmaları Merkezinin gelenekselleşen Siyaset Akademisi serisinden beşincisi olan “Siyaset Akademisi-4” ikinci haftasında Türkiye Araştırmaları Merkezi (TAM) Başkanı Zeynep Banu Dalaman’ın moderatörlüğünde Kadın ve Siyaset konusunda birbirinden önemli konuklarıyla derinlemesine tartıştı. 2. Hafta devamı için tıklayın...


  Program koordinatörlüğünü ve oturum başkanlığını İstanbul Aydın Üniversitesi Türkiye Araştırmaları Merkezi Başkanı Sosyolog Zeynep Banu Dalaman’ın yaptığı “Siyaset Akademisi 4” programının üçüncü haftasında “SEÇİM KANUNU VE YENİ ANAYASA SÜRECİ” ile “YEREL YÖNETİMLER KANUNU VE ADEM-İ MERKEZİYETÇİLİK” konuları tartışıldı. 3. Hafta devamı için tıklayın...


  “Ulusal Güvenlik ve Terör” konu başlıklı panelin moderatörlüğünü yapan İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Danışmanı Prof. Dr. Hasan Saygın  Siyaset Akademisi kapanışında birbirinden değişik konuklarıyla “Reyhanlı olaylarını” tartıştı.   Em. Kurmay Albay Savaş Biçer, TBMM Gneel Sekreter Yard. Dr. Kemal Kaya, Gazeteci Yazar Ardan Zentürk terör olaylarını farklı bakış açılarından değerlendirdi.

  4. Hafta içn tıklayın...
  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  TAM

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19636558
  62
     

    Son Ziyaret :  21.09.2020 22:18