HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Marmara Üniversite'ne AB Proje Eğitimi

    09.04.2013

  Marmara Üniversitesi, Avrupa Birliği Proje Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe, İAÜ (AFAM), Avrupa Birliği Projeleri Uzmanı Özden Timurlenk Çelik eğitmen olarak davet edildi...

  Categorie  Kategori : AFAM
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 3425

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Marmara Üniversitesi, Avrupa Birliği Proje Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe, İstanbul Aydın Üniversitesi Afet Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (AFAM), Avrupa Birliği Projeleri Uzmanı Özden Timurlenk Çelik eğitmen olarak davet edildi. Avrupa Birliği Projelerinden bahseden Sayın Çelik, özellikle gençlerin rahatlıkla yararlanacakları ve gençlere yönelik farkındalık yaratacak programlar içeren Ulusal Ajansın Gençlik Programını detaylarıyla paylaştı.

  Ulusal Ajans Programlarının birçoğunda hem yararlanıcı hemde uygulayıcı olarak bulunan Çelik, kendi tecrübeleri ve proje deneyimlerini paylaşarak gençlere proje yazma ve yürütme konusundaki püf noktaları anlattı.

  Sadece Kulüp üyelerinin değil, farklı fakülte ve bölümlerden katılan öğrencilerle proje fikirleri tartışıldı. Gençlerinde katılımıyla ortaya çıkan fikirlerin nasıl projeleştirileceği ve sürdürülebilirliğinin nasıl sağlanacağı detaylarıyla paylaşıldı. Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören eğitim sonunda, Özden Timurlenk Çelik’e katkılarından ötürü teşekkür belgesi takdim edildi.


  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  AFAM

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19626133
  48
     

    Son Ziyaret :  18.09.2020 23:20