HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  İAÜ ve Zorlu Enerji İşbirliği

    04.01.2013

  Kariyerinizde Enerjik Bir Başlangıca Ne Dersiniz? Eppam ve Zorlu Enerji'den Öğrencilere Kariyere Enerjik Başlangıç İmkanı...

  Categorie  Kategori : EPPAM
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 3518

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  KARİYERİNİZDE ENERJİK BİR BAŞLANGICA NE DERSİNİZ?
  EPPAM VE ZORLU ENERJİ'DEN ÖĞRENCİLERE KARİYERE ENERJİK BAŞLANGIÇ İMKANI

  Zorlu Enerji Grubu ile Enerji Satışı Sertifika Programı


  İAÜ EPPAM VE ZORLU ENERJİ'DEN ÖĞRENCİLERE KARİYERE ENERJİK BAŞLAMA İMKÂNI

  İstanbul Aydın Üniversitesi Enerji Politikaları ve Piyasaları Uygulama-Araştırma Merkezi (EPPAM) ve Zorlu Enerji işbirliği ile “Enerji Satışı” Sertifika Programı düzenleniyor.

  İstanbul Aydın Üniversitesi Enerji Politikaları ve Piyasaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (EPPAM); İAÜ öğrencilerini, düzenlediği farklı eğitim programlarıyla enerji sektörüne hazırlıyor. Zorlu Elektrik Enerjisi İthalat İhracat Toptan Satış A.Ş. ve İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından imzalanan protokolle, İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ile Mühendislik-Mimarlık Fakültesi öğrencileri arasından seçilen 25 katılımcıya, Zorlu Enerji tarafından sertifikalı ve uygulamalı Enerji Satışı eğitimi verilecek ve böylece gençler kariyerlerine enerjik bir başlangıç yapmış olacaklar. Başvurular arasından seçilen 25 öğrenci, 1 Ocak ve 1 Şubat 2013 tarihleri arasındaki eğitimlere katılarak enerji sektörü ile ilgili güncel bilgileri konunun uzmanlarından öğrenecek. Eğitim sonrasında katılımcılar, sertifika programında edinilen teorik bilgileri uygulama imkânı bulacaklar, Zorlu Elektrik satış uzmanlarıyla birlikte firmalara elektrik satışı yaparak, satışını gerçekleştirdikleri elektrik miktarına göre gelir elde edecekler. Ayrıca, teorik ve uygulamalı sertifika programında başarılı olan öğrenciler, Zorlu Enerji Grubu İnsan Kaynakları birimi tarafından staj ve istihdam konusunda değerlendirilerek çalışma imkânı bulacak.

  Enerji sektöründe nitelikli eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanan bu programla, İstanbul Aydın Üniversitesi Enerji Politikaları ve Piyasaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (EPPAM), hem sektörün gelişimine katkıda bulunacak, hem de öğrencileri iş hayatına hazırlayacak. Yıl içerisinde farklı dönemlerde Enerji Satışı Sertifika Programı devam edecektir.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  EPPAM

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  17340458
  224
     

    Son Ziyaret :  21.06.2018 04:08