HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  İAÜ Ödüle Doymuyor

    16.11.2012

  İAÜ başarılarına yenilerini eklemeye Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından yürütülen çalışmalarla devam ediyor...

  Categorie  Kategori : Diş Hekimliği
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2363

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  Türkiye’nin en çok tercih edilen Vakıf Üniversitesi olan İstanbul Aydın Üniversitesi başarılarına yenilerini eklemeye Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından yürütülen çalışmalarla devam ediyor. Akademisyenlerden oluşan uzman hekim kadrosu ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında her geçen gün yeni bir başarıya imza atan İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, katıldığı kongrelerden ödülsüz ayrılmıyor.
   
  İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyelerinden Periodontoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ferda Pamuk’un, 8-10 Kasım 2012 tarihinde Ankara Sheraton Hotel’de Türk Periodontoloji Derneği 42. Bilimsel Kongresi ve 22.Sempozyumunda yapılan sözlü bildiri yarışmasında ‘’takrolimusun tek başına veya nifedipin ile birlikte kullanımının dişeti dokusu üzerine etkisi’’ başlıklı sözlü bildiride almış olduğu ödülü ile İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin Ağız ve Diş Sağlığı alanında başarısını ortaya koydu.

  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  Diş Hekimliği

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19234705
  81
     

    Son Ziyaret :  02.06.2020 05:28