HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  Engelsiz Yaşam Kariyer Fuarı

    05.09.2012

  İstanbul Aydın Üniversitesi Engelsiz Yaşam Araştırma Ve Uygulama Koordinatörlüğü Projesi Kapsamındaki Kariyer Fuarı 5 Eylül'de İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Düzenlendi...

  Categorie  Kategori : FUAR
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 2916

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

  İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından, İstanbul Kalkınma Ajansı 2011 Yılı Engelsiz İstanbul Mali Destek Programı’na sunulan "İstanbul Aydın Üniversitesi Engelsiz Yaşam Araştırma ve Uygulama Koordinatörlüğü Projesi" Ocak 2012'den beri yürütülmektedir. İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen proje, engelli bireyler konusunda toplum bilinci ile farkındalığın arttırılmasını hedeflemektedir. Sosyal sorumluluk alanında oldukça önemli çıktıları olan projenin temel hedefi; tüm bireylerin eşit yaşama koşullarına sahip olması, toplum ve kent yaşamında aktif rol alması, iş istihdamında eşit hakları paylaşması ve fizyolojik özürlerin engel yaratmadığı sadece farklılık olarak adlandırıldığı, çağdaş kent ve toplum seviyesine erişmektir.

   
  İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü’nün ortaklığı ile devam eden proje kapsamında 5 Eylül Çarşamba günü Kariyer Fuarı düzenlendi. 40' a yakın firma ile engelli bireyleri buluşturan bu etkinlik ile, engelli istihdamına katkıda bulunulması hedeflenmektedir. Özellikle engelli çalışan açığı olan firmaların katılım gösterdiği fuarda, proje kapsamında eğitim görmüş engelli bireyler firmalarla mülakatlar yaptılar.


  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  FUAR

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  18894274
  95
     

    Son Ziyaret :  19.01.2020 21:28