HABER ARAMA


Gelişmiş

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR


  İAÜ SEM Aile Seminerleri Devam Ediyor

    07.07.2012

  İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Aile Seminerleri Devam Ediyor...

  Categorie  Kategori : SEM
  Comments  Yorum : 0
  Reading  Okuma : 3285

  Share |

  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


  İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Aile Seminerleri Devam Ediyor

  Mutlu aile ve mutlu sosyal ortamlar oluşturulması, huzurlu aileler yaratarak toplumun kalitesinin yükseltilmesi doğrultusunda “Ev Kadınları Akademisi” bünyesinde gerçekleştirilen Aile Okulu Seminer Programı zengin eğitim içerikleriyle 7 Temmuz 2012 Cumartesi günü Aras Kargo çalışan ve yakınlarına verilecek.

   
  Her yönüyle toplumun yegâne taşıyıcısı olan kadınlarımızın eşleri, çocukları ve dış çevre ile iletişiminde etkinlik kazandırılması amaçlanan bu okulda, İstanbul Aydın Üniversitesinin değerli akademisyenleri, psikiyatrist ve konusunda uzman eğitmenler tarafından Birlikte Büyümek, Aile İçi İletişim, Dikkat Eksikliği ve Mutluluk konularında paylaşımında bulunacaklardır.
   
  Program sonunda sorunları olan ailelere ücretsiz danışmanlık hizmetleriyle zenginleşen bu 4 saatlik eğitim sonunda katılımcılara, Eğitim Katılım Belgesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde düzenlenen eğitim programlarından burslu yararlanma imkânı sağlayan AYSEM İndirim Kartı verilmektedir.
   
  6 genele açık programdan sonra kurumların yoğun talebi üzerine seminerler kurumsal bazda da verilmeye başlanmıştır. İlk örneğini Aras Aile Okulu oluşturmakta, partilerin kadın kollarının yanı sıra çalışan sayısı çok zengin diğer kurum ve kuruluşların da ilgisini çekmektedir.
   
   
   

   
  Yazdırılabilir Sayfa Sayfayı Yazdır | Word'e Aktar Worde Aktar | Tavsiye Et Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz Yorum Ekle

  SEM

  En Çok Okunanlar
  Toplam Ziyaretçi : 
  Aktif Ziyaretçi : 

  19214402
  115
     

    Son Ziyaret :  27.05.2020 09:58